O MNE

Jozef Kozák

podnikateľ & mudrlant

Moje sestry si stále mysleli, že ma uniesli mimozemšťania a dali mi do hlavy nejaký čip. Ten už v skoršom veku spôsobil enormné záškoláctvo. Ten čas som presedel v študovni mestskej knižnice s časopismi o elektronike a počítačoch.

Písal rok 1997 a u nás doma sa objavil prvý PC. Namiesto hier som začal Turbo Pascalom, pokračoval programovaním v Delphi a s príchodom vytáčaného dialup internetu postupne aj s PHP.

Ako 17-ročný som napísal prvý článok a s malou dušičkou ho poslal ho do PC Revue. A tak nejak sa začala moja 6-ročná práca redaktora na voľnej nohe. Za ten čas som napísal tri úspešné seriály ako Delphi v praxi, Hardware pod lupou, seriál o PHP a množstvo produktových recenzií

Písanie ma vždy veľmi bavilo, no s rastúcim počtom zákaziek na programovanie som sa musel niečoho vzdať (bolo to písanie). Tak som za štyri roky vytvoril viac ako 150 unikátnych projektov pre rôznych klientov.

Limitovalo ma len to, že za to, čo som chcel vyskúšať mi nebol nikto ochotný dobre zaplatiť. A tak som sa vybral cestou vlastného e-shopu… Z programátora sa tak musel stať managér, marketér, SEO špecialista, biznismen, motivátor a boh vie čo ešte. Momentálne pôsobím ako CEO vo vlastnej firme a snažím sa napredovať v každej oblasti. Mením sa, učím sa a formujem denne…

O tom, čo viem, čo chcem, a ako myslím sa dočítate práve tu, na mojom osobnom blogu

Nájdeš ma aj na sociálnych sietiach a to najlepšie na facebookulinkedine, alebo twitteri

Sorry, comments on this entry are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial